Polecają nas:

Monika ma anielską cierpliwość  Elastyczna, otwarta na pomysły i pełna entuzjazmu, dlatego - polecamy gorąco!
Po naszym pierwszym tańcu mieliśmy pół wesela kolejki do prawienia nam komplementów na temat układu. Nawet chłopaki obsługujący ten dzień od strony foto-video i muzycznej chwalili, że rzadko się zdarzają tak odjechane tańce <3 

Ania&Paweł

Z Moniką trenowaliśmy przez 6 miesięcy przed naszym ślubem i był to cudowny czas! Monika to wspaniała osoba, z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Dzięki Moni nasz pierwszy taniec weselny był wyjątkowy!
Serdecznie polecamy! A&P

Ola&Piotr

Monikę polecili nam znajomi. Czas spędzony na sali treningowej z osobą o Wielkiej Pasji do tańca, z mega pozytywną energią będziemy wspominać jeszcze długo. Choreografia, którą Monika dla nas przygotowała, do najłatwiejszych nie należała. Ćwiczyliśmy wytrwale przez kilka miesięcy. Ale udało się - daliśmy radę
Półtora tygodnia przed Wielką Imprezą, napisałem do Moniki czy jest wstanie przygotować choreografię dla 5ciu facetów (którzy zatańczą dla Panny Młodej - Niespodzianka Urodzinowa). Oczywiście z mężem na czele ;) Jedynie czego się obawiałem, że między przyjaciółmi nie było "zgrania tanecznego" ;) Przez co nauka była wyjątkowo utrudniona. Jesteście wstanie wyobrazić sobie, że Monika tak dobrała nam Choreografie, że w przeciągu 4h (dwie próby) byliśmy gotowi na występ. Wszyscy Goście byli pod wrażeniem. Ubaw po pachy. Co najważniejsze reakcja Żony - bezcenna, cel osiągnięty.
Tym bardziej polecamy Każdemu Taką Wyjątkową trenerkę, jaką jest Monika dla której nie ma rzeczy niemożliwych.
Raz jeszcze dziękujemy, że w nas wierzyłaś do końca.

Paulina&Tomek

Gorąco polecamy naukę tańca dla nowożeńców w Dance Space Studio Tańca ! Nauka jest prowadzona profesjonalnie z przesympatyczną, bardzo cierpliwą i pomocną instruktorką Moniką, dzięki której, mimo sporych luk w naszym talencie tanecznym, nasz najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu wypadł pięknie także w oczach naszych drogich gości. Nasz początkowy stres i zmartwienia dotyczące tego jak wszystko wypadnie, szybko zniknęły po kilku lekcjach z bardzo pomysłową i zawsze uśmiechniętą Moniką.

Dziękujemy i gorąco polecamy!

Monika&Konrad

Więcej opinii można znaleźć na naszym profilu Facebook: