O nas

Dzień dobry! Nazywam się Monika Szczygieł i zajmuję się nauką tańca, który jest moim zawodem i życiową pasją. Dance Space jak sama nazwa wskazuje to idealna przestrzeń na naukę nie tylko pierwszego tańca, ale również tańca towarzyskiego, użytkowego i innych. To przyjazne miejsce tworzone przez ludzi z pasją, którzy pragną się nią dzielić w prosty i przyjemny sposób.
Serdecznie zapraszamy!  Załoga DS

Moja pasja do tańca zaczęła się w wieku przedszkolnym tj. 20 lat temu.

Od ponad 10 lat realizuję się jako trener tańca. Jestem dyplomowanym instruktorem sportu tanecznego FTS oraz instruktorem fitness. Posiadam międzynarodową najwyższą klasę taneczną S w tańcach standardowych oraz najwyższą ogólnopolską klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich.

Do najważniejszych osiągnięć mogę zaliczyć Mistrzostwo w kategorii Wschodzących Gwiazd Bari 2017 Standard oraz liczne wygrane na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.Roksana Machander Instruktor zajęć dla dzieci oraz dorosłych - Wrocław
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością trener przygotowania motorycznego. Swoją miłość do tańca odkryła ponad 15 lat temu. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S. Finalistka Mistrzostw Polski w stylu standardowym oraz licznych zawodów o randze międzynarodowej. Obecnie spełnia się jako instruktor tańca.

Kaja Snopek Instruktor zajęć dla dzieci oraz zajęć dorosłych - Wrocław
Dyplomowany instruktor tańca, tancerka o najwyższej międzynarodowej klasie tanecznej S w stylu standardowym. Przez lata rozwijana w sobie miłość do tańca sprawiła, że chce się nią dzielić z innymi. Do największych osiągnięć może zaliczyć: Półfinał mistrzostw Polski w tańcach standardowych oraz finały turniejów z cyklu Grand Prix.Bartosz Skrzypek Instruktor zajęć dla dzieci oraz zajęć dla dorosłych - Wrocław

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowany instruktor tańca. 

Tancerz tańca towarzyskiego klasy mistrzowskiej oraz zwycięzca wielu zawodów tańca towarzyskiego, a także New Style Hustle, który stał się jego miłością.

Nasi partnerzy: