Szanowni Państwo! 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną prowadzimy wyłącznie zajęcia grup sportowych oraz indywidualne (para + instruktor) przy zachowaniu reżimu sanitarnego. W razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam serdecznie,

Monika Szczygieł

14 grudnia 2021r.

Podsumowanie 2021

Drodzy tancerze, tancerki, miłośnicy tańca!
Święta to zawsze wyjątkowy czas; refleksji, odpoczynku, radości, spotkań z najbliższymi
Życzymy Wam i Waszym rodzinom tego co najlepsze na Święta i w Nowym Roku, a sobie życzymy możliwości kontynuowania tanecznej przygody razem z Wami!
Dziękujemy za wspólnie spędzony 2021r. i Wasze zaufanie!11 sierpnia 2021r.

Grupa sportowa - Taniec Towarzyski

Zapraszamy wszystkie pary klas F-C na zajęcia grupy sport prowadzone przez Monikę Arend-Szczygieł. Zaczynamy już we wrześniu! Więcej informacji odnośnie harmonogramu zajęć i opłat w wiadomości prywatnej dancespace@vp.pl lub przez Facebook.


10 sierpnia 2021r.
Przerwa wakacyjna w dniach 13.08-29.08

Jedziemy naładować nasze baterie słońcem! Wracamy do Was z nową energią 30.08. Na wszystkie wiadomości odpowiemy po powrocie.
1 lutego 2021r.

Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego Dance Space

Niezmiernie miło nam ogłosić, iż klub tańca Dance Space został oficjalnie członkiem wspierającym Polskie Towarzystwo Taneczne. Cieszymy się, że nasze pary będą mogły uczestniczyć w rywalizacji sportowej w barwach naszego klubu! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tańcem sportowym pod nasze skrzydła! 11 grudnia 2020r.

XLVII Turniej o Puchar Profesora Mariana Wieczystego

2 klasy taneczne w 2 tygodnie? Dla nas żaden problem
Gratulacje Nikola i Piotrek za przepiękny debiut w wyższej klasie i awans do kolejnej w obu stylach!21 listopada 2020r.
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Lesznie

Awans do wyższej klasy! Nasi reprezentanci Nikola i Piotrek awansowali dzisiaj do wyższej klasy plasując się na pierwszym miejscu zarówno w LA jak i ST!!! Gratulacje kochani! Oby tak dalej!